was successfully added to your cart.
Feestweek

Prijswinnaars feestweek 2015

By 5 augustus 2015 No Comments

Tijdens de feestweek zijn er veel wedstrijden waar iedereen aan mee kan doen. Onderstaand alle namen van de winnaars in de feestweek.

Skelteren
1e Lucas van Tilburg
2e Thomas Bax
3e Cas van Vliet

Vissen
1e Sanne van Duijn
2e Gert Jan Vooys
3e Levi van Duijn
De grootste vis is gevangen door Daan Simpelaar

Ringsteken
1e Koos Marlies met Stanley
2e Jamina Keijzer met Bunny
3e Arina van Eeden met Anna
4e Mariska van Eijsden met King

Mooiste geheel paarden: Lida en Frank
Mooiste geheel pony’s: Jan en Thea Brama
Antiekprijs: Koos en Marlies Wijnands
Bestgaande paard: Piet v.d. Gugten
Bestgaande pony: Cas Zandbergen
Aanmoedigingsprijs: Linsey Hogewoning
Beste menner: Piet v.d. Meer
Miss ringsteken: Kimberly Kranenburg

Badminton
Poule 1: Senioren
1e  Bart en Joey
2e  Tineke en Lisanne

Poule 2: Jeugd
1e  Willem en Jochem
2e  Iris en Dominique

Poule 3: Jeugd
1e  Mees en Victor
2e  Jochem en Rosanne

Frikandellenwedstrijd
17 frikandellen: Arjan Jonker

Bingo kinderen
Colin Glasbergen (8 jaar)
Joey Brandon (14)

Vlietloop

Voor de finish tijden en finishfilmpjes kunt u kijken op: http://www.racetimereurope.nl/uitslagen.php?v=%252Fnl%252Frace%252Fshow%252F2685%253Flayout%253Dracetimer_eu
Meisjes
1e Juliette de Mooy
2e Emelie de Ruyter
3e Evelieke Kool

Jongens
1e Brent Louwers
2e Kevin Hoogevorst
3e Marco van der Gugten

Mannen 10 rondes
1e Pieter Houtenkamer
2e Danny van Dijk
3e Janoach van Egmond

Vrouwen 10 rondes
1e Ludwine v.d. Oever
2e Petra Piet
3e Johanna v.d. Meij

Vrouwen 5 rondes
1e Astrid Hoek
2e Susan v.d. Plas
3e Celine Nieuwenburg

Tonnetje steken
1e prijs Nelleke en Truus
2e prijs Stephan en Pieter
3e prijs Shayen en papa René

Orginaliteitsprijs
Natasja Douma en Albert van Ommen

Vissen senioren
1e prijs Niels van Nieuwkoop 2610 gram
2e prijs Jan Freke 2050 gram
3e prijs Dick van Duyvenbode 1860 gram
4e prijs Amerik Durieux 1620 gram
5e prijs Rob de Groot 1610 gram

Oldtimers
Auto’s
1e prijs Dhr. Glasbergen A-Ford cabrio 1930
2e prijs Dhr. Paauw Mercedes 230 SL 1966
3e prijs Dhr. van Beekum Ford Thunderbird coupé

Vrachtauto’s
1e prijs Dhr. van der Stoel Daf A 300 1972
2e prijs Dhr. van Iterson Ford V8 1947
3e prijs Dhr. van Santen Daf F2000 1977

Brommers en motorfietsen
1e prijs Dhr. Visscher Zundapp 1973
2e prijs Dhr. Sjardin Puch VS 50L 1958
3e prijs Dhr. Wassens Huisman bakfiets 1977

Mooiste geheel
Dhr. Glasbergen Volkswagen Westfalia groen 1978