Onze vereniging bestaat uit 6 bestuursleden en daarnaast hebben we een heleboel vrijwilligers die ons helpen. Wout is één van de bestuursleden, en dat doe hij al heel lang. Je leest over de ervaringen van Wout in dit interview!
- Wat is je naam, en hoe oud ben je?
Wout Heemkerk. 68 jaar - Hoe ben je bij de OV terecht gekomen?
Via de toenmalige voorzitter, waarmee ik samen in een andere stichting bestuurslid was. - Hoe lang doe je dit vrijwilligerswerk al?
27 jaar. - Wat is je rol binnen de OV?
Ik ben 2e voorzitter, manager van het cluster Muziek en Cultuur, daarnaast doe ik nog allerlei andere dingen. - Hoe vaak vergader je?
Bestuursvergaderingen 11/12 keer per jaar, Clustervergaderingen 6/7 keer per jaar en verder dan commissievergaderingen. - Wat maakt het bij de OV dan zo leuk?
De onderlinge band tussen de bestuursleden en de vrijwilligers. - Wat heeft de OV jou gebracht?
Veel plezier en ook persoonlijke ontwikkeling. - Wat is je favoriete onderdeel van de activiteiten?
Ik vind de Zomeravondzang en het Vissen leuk. - Hoeveel tijd steek je in jouw vrijwilligerswerk?
10 tot 15 uur per week. - Kan je een paar dingen noemen die jij doet?
De Seniorenmiddag, Wandeltocht, Fietstocht, Motortoertocht, de Disco voor mensen met een beperking, Aubade, Taptoe, het Vuurwerk enz., enz. Het wordt door mij geregeld, maar heel vaak door de vrijwilligers georganiseerd. - Waar krijg jij energie van, om dit vrijwilligerswerk te doen?
Als je ziet dat de bevolking geniet en plezier heeft geeft dat energie. - Wat is een makkelijke activiteit die jij regelt?
Ik regel de bespeling van het carillon. Ik moet 1 telefoontje plegen. - Wat eet je in de Feestweek/Koningsdag?
In de Feestweek wordt er goed voor ons gezorgd door onze vrijwilliger Lisa. Er is altijd wat lekkers te eten en te drinken. - Ben je blij als de Feestweek voorbij is?
Ben altijd blij als alles weer zonder grote problemen voorbij is.